Career at Agrifac Machinery B.V. - Grow with us„Agrifac“ bendrovėje gaminame šiuolaikinius purkštuvus ir kombainus, kurie mūsų klientams leidžia puoselėti pasėlius nuo sėjimo / sodinimo iki derliaus nuėmimo. Mes suteikiame ūkininkams galimybę spręsti, kiek reikia vandens, maistinių ar apsauginių medžiagų, kad gautume geresnį, sveikesnį, saugesnį derlių.

„Agrifac“ darbuotojai visada galvoja  apie klientą. Jie kasdien mokosi ir tobulėja, kad galėtų kurti, gaminti, tirti rinką ir parduoti mūsų mašinas visame pasaulyje. Mes, siūlydami įkvepiančią darbo aplinką ir geras mokymosi bei tobulėjimo galimybes, „Agrifac Machineries“ įmonėje palaikome tokius „augintojus“.

Ar norite padėti pamaitinti pasaulį ir augti kartu su mumis? Visada laukiame Jūsų laiškų, ypač, jeigu teikiate pirmenybę realiems iššūkiams. Nesvarbu, ar esate patyręs specialistas, ar ką tik baigęs universitetą ar studentas, galbūt pas mus rasite tinkamas tobulėjimo galimybes. Šiame puslapyje galite rasti informacija  apie laisvas darbo vietas.

Norėdami sužinoti daugiau apie laisvas darbo vietas, stažuotę pas mus ar prašymų pateikimo procedūrą susisiekite su mumis adresu career@agrifac.com.

 
Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Visos teisės saugomos .