Agrifac - Condor

„Agrifac Condor“ agropurkštuvas

„Agrifac Condor“ yra pažangiausias agropurkštuvas pasaulyje. Efektyvus, ekonomiškas, ergonomiškas ir ekologiškas. Gerai žinoma StabiloPlus“ važiuoklė sudaro stiprią bazę ir užtikrina nepriekaištingą stabilumą. EcoTronicPlus“ teikia naujausią informaciją purškiant ir važiuojant keliu. Sumani GreenFlowPlus“ reiškia, kad purškimo sistemos turinys yra minimalus, o pati sistema yra greitai ir lengvai valoma. „Agrifac Condor“ turi moderniausią ir patogiausią kabiną, kurioje yra daug vietos ir užtikrinamas puikus matomumas. Standartinė klimato kontrolės sistema sukuria optimalią, komfortišką ir švarią darbo aplinką kabinoje. Taip pat kabinoje įrengta vėsinama daiktadėžė.

„Condor“: optimali pasėlių apsauga

„Condor“ pritaikytas darbu su įvairiausiais pasėliais. Runkeliai, grÅ«dai, pievos, bulvės, pupelės, gėlių svogÅ«nėliai, daržovės, šparagai, morkos, miežiai, Briuselio kopÅ«stų daigai, kopÅ«stai, svogÅ«nai, o taip pat krÅ«mokšniai ir maži medeliai. „Agrifac“ siÅ«lo specialius sprendimus konkretiems pasėliams, pvz., „Condor ClearancePlus“ skirtas itin aukštiems pasėliams (AirFlowPlus“, HighTechAirPlus“, VertiPlus“ ir kt.).

Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in barley  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in rapeseed  Agrifac Condor spraying in wheat  Agrifac Condor spraying in potatoes  Agrifac Condor spraying in potatoes

Geriausia pasėlių apsauga.

Užsisakykite brošiūrą dabar

Agrifac Condor

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Visos teisės saugomos .