Agrifac - Condor MountainMasterPlus

Optimalus stabilumas kalnuotose vietovėse

„Condor MountainMasterPlus“ turi StabiloPlus“ važiuoklę, kurią galima lyginti su „Condor ClearancePlus“, kai prošvaisą galima reguliuoti iš kabinos nuo 140 cm iki 200 cm. „Condor MountainMasterPlus“ gali valdyti cilindrus atskirai, o tai suteikia galimybę „MountainMasterPlus“ kompensuoti nuožulnias vietas iki 20%. Dėl to mašina saugiai ir stabiliai važiuoja net statesnėse nuokalnėse. Priklausomai nuo nuokalnės ir koregavimo, galima nustatyti 140 cm ir 200 cm prošvaisą. Dėl išlyginimo svoris tolygiai paskirstomas visiems keturiems ratams, o tai padidina sukibimą ir trauką.  

Maksimali pasėlių apsauga 

Sprayer on hill - conventional

Pasėliai auga vertikaliai į viršÅ³. Lygioje ar šiek tiek nuožulnioje vietovėje nekyla problemų purškiant aukštus pasėlius. Taip yra todėl, kad purkštuvas yra lygiagrečiai tarp pasėlių eilių ir negali jų pažeisti. Tačiau kalnuotoje vietovėje tokia padėtis gali pažeisti pasėlius, nes purkštuvas yra horizontaliai paviršiui, bet ne pasėliams (A).

Sprayer on hill - Agrifac

Siekiant apsaugoti pasėlius „Agrifac“ sukÅ«rė „Condor MountainMasterPlus“. ŠÄ¯ „Condor“ apibÅ«dina išbandyta „StabiloPlus“ važiuoklė. Neprilygstamas dalykas, kurį galima pasakyti apie „Condor MountainMasterPlus“ – tai jo gebėjimas išsilyginti nuokalnėse (B).

Agrifac Condor MountainMasterPlus spraying on hilly conditions self proppeled sprayer  Agrifac Condor MountainMasterPlus spraying on hilly conditions best sprayer  Agrifac Condor MountainMasterPlus spraying on hills top quality sprayerAgrifac Condor MountainMasterPlus spraying on hilly conditions  Agrifac Condor MountainMasterPlus top quality self propelled sprayer  Agrifac Condor MountainMasterPlus spraying on hills best sprayer in the world  Agrifac Condor MountainMasterPlus back side sprayer  Agrifac Condor MountainMasterPlus spraying on hilly conditions

Geriausia pasėlių apsauga kalvotose vietovėse.

  • Nuo šiol galite purkšti kaip niekada stačiuose šlaituose. 
  • Mašina išlaikoma tiesiai: svoris tolygiai paskirstomas visiems keturiems ratams. 
  • Dirbkite saugiai ir patogiai stačiuose šlaituose. 
  • Didelė prošvaisa.
  • Greitas reguliavimas darbui šlaituose.
  • Visi „Condor“ privalumai.
Užsisakykite brošiūrą dabar

Condor MountainMasterPlus

Copyright © 2016 Agrifac Machinery BV. Visos teisės saugomos .